Dünyanın Konuştuğu Yapışık İkizler Evlendi

İkizler tek bir vücudu paylaşıyor ancak iki kalpleri, dört akciğerleri ve iki mideleri var. Ancak vücutlarının belden aşağısını ortak kullanıyorlar. İkizlerin bağırsak, mesane ve üreme organları ortak. Söz konusu evliliğin 2021 yılında gerçekleştiği ortaya çıkarken törende ikizler dantel detaylı kolsuz bir gelinlik giyerken, damat gri bir takım elbise giydi.

Konuklardan biri tarafından çekilip sosyal medyada paylaşılan bir videoda ikizler ve damadın büyük gün boyunca dans ettiği görüldü.

ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTİYORLAR

Bir röportajda halihazırda bekar olan Brittany, kendi ailelerine sahip olma arzusunu açıklarken, “Tüm dünyanın kiminle görüştüğümüzü, ne yaptığımızı ve bunu ne zaman yapacağımızı bilmesine gerek yok. Ama inanın bana, biz tamamen farklı insanlarız.” dedi.

Abby de, “Evet, bir gün anne olacağız ama henüz bu işin nasıl yürüyeceği hakkında konuşmak istemiyoruz.” diye ekledi.

Abby’nin bir çocuk babası olan Josh ile ilişkisi şu ana kadar gizli tutuluyordu ve ikizler oldukça sessiz sakin bir hayat sürüyorlardı.

Özel hayatlarıyla ilgili spekülasyonları her zaman örttüler ve on yıl önce Brittany’nin nişanlandığı yönündeki söylentileri “aptalca bir şaka” olarak değerlendirip reddettiler, ancak ergenlik çağındayken bile çocuk sahibi olmak istediklerinden bahsediyorlardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x