Hülya Yiğitalp’ten duygulandıran paylaşım! ‘Seni çiçekli bahçende ziyaret etmek için yola çıkıyorum’

Sanatçı Hülya Yiğitalp’in uzay mühendisi olan en büyük oğlu 31 yaşındaki Yiğit Tokbey, Amerika’da geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirdi.

SpaceX’te Kıdemli Fırlatma Mühendisi olarak çalışan Yiğit Tokbey 31 yaşındaydı.

MOTOSİKLET KAZASI GEÇİRDİ

Yiğit Tokbey’in 17 Ocak Çarşamba akşamı Kaliforniya eyaletinin Orcutt bölgesinde meydana gelen motosiklet kazasında hayatını kaybettiği öğrenildi.

SORUŞTURMA SÜRÜYOR!

Yetkililer, SpaceX’te Kıdemli Fırlatma Mühendisi olarak çalışan Tokbey’in ölümüne neden olan kazayla ilgili araştırma başlattı.

Öte yandan ABD’de devam eden soruşturmada Tokbey’in motosikletiyle ilerlerken bilinmeyen nedenle yoldan çıktığı belirtildi. Tokbey’e, başka araçların çarpmış olabileceği ifade edildi.

OĞLUNU DOĞUM GÜNÜNDE ANDI

Oğlunu kaybetmesi ile büyük bir üzüntü yaşayan Hülya YiğitAlp, Tokbey’i doğum gününde andı.

Oğlunun doğum gününde mezarını ziyaret etmek için Adana’ya giden Hülya Yiğitalp, “Oğluma mektuplar” başlığıyla yayımladığı paylaşımında şu ifadeleri kullandı: 

Canım yavrum Yiğit’im, bugün senin doğum günün. Sen doğduğun gün, ben de yeniden doğmuştum ve bu yeniden doğuş, kardeşlerinle de tekrarlandı. Bugün, 32 yaşındayız… Birazdan uçağa binmek üzere yola çıkıyorum. Seni çiçekli bahçende ziyaret etmek, orada sana sarılmak, doğum gününü kutlamak için. Bu fotoğrafın bende her yerde… Çünkü göz gözeyiz, direkt bana bakıyorsun. O güzel bakışını kaydetmek istemiştim ve görüntülü konuşma yaparken yaparken 17 Aralık 2023’te ekran görüntüsü almıştım… Bir ay sonrasında aniden gideceğini bilmeden, bir daha hiç göz göze gelemeyeceğimizi bilemeden. Kanadım kırık ama uçabiliyorum… Kardeşlerinle kanat kanata, el eleyiz. Hep seni konuşuyoruz, hep aklımızdasın, rüyalarımızdasın, bizimlesin biliyoruz. Doğum günün kutlu olsun yavrum. Seni seviyorum, seviyoruz, sonsuza kadar… İstanbul’da yağmur var bugün, ağlıyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x